Gizlilik ve Güvenlik

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikası


Kişisel bilgileriniz (ad, kullanıcı adı, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, satın aldığınız ürünler vb.) kesinlikle üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Sadece bukitap.com.tr sitesinden daha iyi hizmet alabilmeniz amacıyla kullanılır.

Kaydedilen üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması bukitap.com.tr sitesinin temel ilkeleri arasında yer alır. 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere, sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelik bilgileri bukitap.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Muallim Neşriyat personellerinin müşteri bilgilerine erişimleri muallimnesriyat.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları dışında hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Muallim Neşriyat'ın dışarıdan aldığı hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmaktadır. Hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının bukitap.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, muallimnesriyat.com sitesindeki üyelik bilgilerine erişmek için kendisini en doğru şekilde sisteme tanıtmakla yükümlüdür. Buradaki bütün mesuliyet üyeye aittir.

Üyelikten ayrılmak istendiğinde, [email protected] adresine, üyelikten ayrılmak istediğine dair bir e-posta gönderilmesi yeterlidir. 

muallimnesriyat.com ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini sağlamak şartıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

muallimnesriyat.com sitesinden gelen e-postaları almak istemiyorsanız [email protected] e-posta adresine, bu tarz postaları almak istemediğinize dair bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

muallimnesriyat.com sitesinde güvenliğiniz için 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası kullanılmakta olup muallimnesriyat.com sitesinden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartı, Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş. güvencesinde olup, muallimnesriyat.com.com.tr personelleri veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

muallimnesriyat.com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü dilek, öneri, şikayet ve soruları içeren e-posta ve mesajları hizmet kalitesini ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

muallimnesriyat.com sitesinde yayınlanan yazı, grafik vb. materyaller üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içeriklerin hiçbiri başka mecralarda yayınlanamaz.