Sipariş Koşulları

 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu MNG kargo ve PTT kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 200,00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları MNG kargo 30 TL PTT kargo 15 TL , kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 5 TL daha dahil edilecektir. Ödeme şekliniz "Kapıda Ödeme" seçeneği ise siparişinizin tutarı ne kadar olursa olsun 10 TL sabit ücret alınmaktadır.


· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle bilgi@muallimnesriyat.com adresimiz ya da 0552 998 21 41 - 0212 531 19 91 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

· Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; 1-3 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

· Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0552 998 21 41 - 0212 531 19 91 numaralı telefonlardan ya da bilgi@muallimnesriyat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!

Kapat